Game of Thrones 7. Sezon

Game of Thrones 7. Sezon

10 Mart 2017

1451 Okunma

Game of Thrones'un 7. Sezonu yakında geliyor

2017’nin merakla beklenen en önemli dizisi Game of Thrones 7. Sezonu ile sevenleri ile buluşuyor. 2010 yılında başlayan serüven sırasıyla Taht Oyunları, Kralların Çarpışması, Kılıçların Fırtınası, Kargaların Ziyafeti, Ejderhaların Dansı ve Kış Rüzgarları olarak şu ana kadar serisini tamamladı. Çekimleri tüm hızıyla devam eden dizinin 7. Serisi Sonun Başlangıcı – The End Begins Haziran ayının sonlarında vizyona girecek. Bu defa bölümlerin süresini uzatarak 56 dk.ya çıkaran ekip en iddialı seri ile karşımız çıkıyor.

Dizi bu güne kadar 67 ayrı ülkede ve 74 dilde çevrilerek kırılması zor bir rekora imza attı. Dizinin ilk serisinin ilk bölümü bir Pazar gecesi yayına verildiğinde tam 2,5 milyon anlık izleyiciye ulaşarak, aynı hafta defalarca tekrar edildiğinde ilk hafta sonunda 9,3 milyon izleyiciye ulaştı. Şu an resmi rakamlarda Dünya bazında izleyici kitlesi geçtiğimiz hafta yapılan açıklamada tam 18,6 milyon izleyiciye sahip durumda (1 Milyar 860 milyon izleyici). Tabiki dizinin kırdığı rekorlar bunlarla da kalmıyor. Bu güne kadar filmin müzikleri, makyaj, en değerli erkek ve kadın oyuncular, kostüm, en iyi fantastik yazar ve daha nicelerinde tüm ödülleri toplamış durumda. Dizi aynı zamanda 48 asıl karakter ve değişken olarak misafir (konuk) oyuncu olarak 39 oyuncuyu bünyesinde barındırarak hayli kalabalık bir oyuncu portföyüne de sahip durumda.

Bu devasa dizinin başından beri yapımcısı ve proje tasarımcıları 
David Benioff, D.B. Weiss ve George Martin’dir. Senarist olarak aynı isimler ile birlikte Jane Espenson destek vermektedir. Yönetmelik koltuğunda ise usta isimler Tim Van Patten, Brian Kirk, Daniel Minahan ve Alan Taylor ekibi çalışıyor. Gelecek sezonda Game Of Thrones izlemek isteyen siz değerli izleyicilerimize yeni bölümler çıktıkça sitemizde yayına alacağız. Yakın zamanda vizyonumuzda olacak diziyi kaçırmayın. Güncel film ve fragmanlar için bizimle kalın. Full HD Film izle ekibi iyi seyirler diler.
  • Beğen
    0
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha